2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Słupsk
Perla Polska
Dodane 01 maja 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

W związku z rozwojem naszego Działu Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zakres zadań:

  • Wsparcie KAM’a przy pozyskiwaniu klienta

  • Przygotowywanie próbek produktów dla klienta

  • Obsługa posprzedażowa, koordynacja zamówień

  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej

  • Bieżący kontakt z klientem, udzielanie informacji

  • Współpraca z Działem Logistyki, Produkcji, R&D

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów

  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wiedza dotycząca standardów obsługi klienta

  • Znajomość MsOffice, szczególne programu Excel

  • Nastawienie na klienta, szybkość działania

  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole Działu Sprzedaży

  • Pełne wdrożenie w zakres zadań i obowiązków

  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilizację poprzez pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i specjalizacji zawodowej

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 910789612