2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Siemianowice Śląskie
Dodane 08 maja 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz ciekawej pracy? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia?

Dołącz do nas i zostań Konsultantem ds. obsługi Klienta. Pracuj dla jednego z liderów usług telekomunikacyjnych w kraju!

Miejsce pracy: Chorzów, Ul. Katowicka 47.

Zakres obowiązków:

·         kontakt z obecnymi klientami firmy,

·         badanie potrzeb,

·         udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,

·         doradzanie, proponowanie optymalnych rozwiązań,

·         aktywna dosprzedaż produktów firmy do obecnego abonamentu Klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

·         umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych,

·         aktywnego słuchania klientów,

·         motywacji do pracy oraz umiejętności pracy z Klientem,

·         dobrej znajomości obsługi komputera,

·         dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 (praca zmianowa) oraz jedną sobotę w miesiącu w godzinach 9:00-15:00,

·      Status ucznia/studenta

W zamian oferujemy:

·         stałą podstawę wynagrodzenia + system motywacyjny,

·         zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

·         obszerne i merytoryczne szkolenie wstępne,

·         wsparcie na każdym etapie pracy,

·         pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

·         realne możliwości rozwoju w strukturach firmy,

·         możliwość pracy zdalnej (okresie wdrożenia),

·         grupowe ubezpieczenie,

·         dostęp do Medicover Sport,

NIE ZWLEKAJ!!! Wyślij Nam swoją aplikację! Czekamy właśnie na Ciebie:)

Ponadto POLEĆ NAS znajomym, rodzinie i zapewnij sobie premię za polecenie :) WARTO!

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Arteria Customer Services Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz ewentualnie przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Arteria Customer Services Sp.z o.o. oraz firm z nią współpracujących zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 909118760