2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej prowadzimy punkty gastronomiczne pod markami: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Mamy już blisko 1000 punktów franczyzowych i nasza sieć stale się powiększa.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

centrala firmy: Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie procesu współpracy z Klientem Biznesowym w naszej sieci franczyzowej;

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem;

  • pilnowanie terminowości przechodzenia Klienta do poszczególnych etapów zgodnie z ustalonym procesem;

  • budowanie relacji z Klientem;

  • wysoka jakość obsługi Klientów;

  • wsparcie naszych Klientów w działaniach operacyjnych i biznesowych;

  • praca na programie CRM oraz raportowanie w nim działań związanych ze statusem Klienta;

  • opieka i dostarczanie Klientom niezbędnych informacji związanych z koordynowanym procesem współpracy z Klienta w sieci franczyzowej;

  • bieżące informowanie przełożonego o statusie działań związanych z procesem Klienta;

  • współpraca z działami w firmie odpowiedzialnymi za wejście Klienta do sieci franczyzowej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z Klientami;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • Dodatkowe premie miesięczne;

  • Program motywacyjny i bonus półroczny;

  • Prywatną opiekę medyczną Enel-med;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Szkolenie wdrożeniowe;

  • Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie w dzielnicy Włochy (ul. Jutrzenki);

  • Możliwość wielowariantowego rozwoju w strukturach firmy;

  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon;

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę;

  • Wsparcie i docenienie zaangażowania;

  • Zdobycie i rozwijanie doświadczenia w biznesie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Spotkania integracyjne;

  • Poczęstunki firmowe (lody, gofry i kołacze.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913631670