2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 15:04

Młodszy SPECJALISTA ds. Obsługi Klienta (energetyka) ENEA Operator

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Głównym zadaniem ENEA Operator Sp. z o.o. jest zapewnienie naszym Klientom równoprawnego dostępu do sieci elektroenergetycznej oraz ciągłych dostaw energii elektrycznej o wysokich parametrach jakościowych. Oznacza to, że jesteśmy zobligowani do pełnego dysponowania siecią: jej eksploatacji, konserwacji, ciągłej rozbudowy oraz jak najszybszego usuwania wszelkich występujących awarii. Dbamy o rozwój i systematyczne ulepszanie naszych linii i urządzeń dystrybucyjnych w celu poprawiania jakości naszych usług. Zatrudniamy ponad 4 tysiące silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo.

Departament Sprzedaży Usług Dystrybucji/ Wydział Usług Dystrybucji Bydgoszcz

informuje, że poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Elektromonter Pogotowia / Elektromonter Pogotowia

-umowa na czas zastępstwa-

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań wynikających z procedury zmiany sprzedawcy, będących w kompetencji Wydziału, a w szczególności:

    - poprawa danych, przygotowanie danych i projektu umowy o świadczenie usług dystrybucji.

  • Kompletowanie, weryfikacja dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o świadczenie usług dystrybucji oraz realizacja innych procesów w zakresie świadczenia usług dystrybucji będących w kompetencji Wydziału.

  • Sporządzanie dokumentów do zawierania, rozwiązywania i zmiany warunków umów o świadczenie usług dystrybucji z klientami grupy taryfowej A, B, C2.

  • Opracowywanie załączników technicznych do umów kompleksowych (IMZU) dotyczących klientów grup taryfowych: A, B, C2.

  • Wystawianie zleceń obsługi technicznej w zakresie prowadzonych przez Wydział spraw klientów grup taryfowych A, B, C2 i nadzór nad ich realizacją.

  • Udzielanie szczegółowych wyjaśnień dotyczących treści umów zawieranych w Wydziale oraz zapisów taryfowych.

  • Przechowywanie i archiwizacja umów zawieranych w Wydziale.

  • Aktualizacja danych w systemach bilingowych.

  • Wprowadzanie danych do systemu OWT zgodnie z procedurami PK i innymi uregulowaniami obowiązującymi w Spółce.

  • Sporządzanie statystyk i raportów związanych ze sprzedażą usług dystrybucji.

  • Prowadzenie korespondencji w zakresie usług dystrybucji z klientami grup taryfowych: A, B, C2.

  • Przygotowywanie odpowiedzi na skargi i reklamacje klientów dystrybucyjnych z grup taryfowych A, B, C2 (za wyjątkiem skarg i reklamacji dotyczących rozliczeń, wpłat, windykacji).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne o specjalności energetyka lub elektrotechnika),

  • Doświadczenie zawodowe – min. 2 lata, w tym min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta,

  • Znajomość prawa energetycznego i rynku energii,

  • Praktyczna znajomość obsługi MS Office,

  • Dokładność,

  • Komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla ENEI Operator Sp. z o.o..

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

Informacje:

  • Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec/lipiec 2024 r.

  • Umowa o pracę na czas zastępstwa

  • Miejsce pracy – Bydgoszcz, ul. Warmińskiego 8

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj teraz"  w terminie do: 28-05-2024 r.