2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sękocin Stary
Dodane 03 maja 2024

Młodszy/Specjalista ds. obsługi Klienta - język niemiecki

Lokalizacja

Sękocin Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

CTDI Poland to polski oddział globalnej firmy CTDI, oferującej kompleksowe usługi inżynieryjne, serwisowe oraz logistyczne dla rynku komunikacyjnego.

CTDI posiada ponad 100 oddziałów w 22 krajach na niemal wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 20 000 Pracowników. Polski oddział jest największy w Europie. Zatrudniamy ponad 800 osób. Współpracujemy z markami, które są liderami światowego rynku nowoczesnych technologii, takimi jak Samsung, Google, Lenovo, Motorola Solutions, Zebra, Fiserv, realme, OPPO, Orange, Play, T-mobile, Plus czy Polkomtel. Naszą specjalizacją są kompleksowe usługi serwisowe. Obsługujemy urządzenia z rynku polskiego oraz rynków zagranicznych.

Zależy nam na budowaniu spójnej kultury organizacyjnej opartej na naszych pięciu wartościach. PASJA, UZNANIE, INNOWACJE, PRZEJRZYSTOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ – to są nasze drogowskazy, które stale promujemy wśród naszych Pracowników.

Zapraszamy do współpracy i do dołączenia do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca stacjonarna

Lokalizacja: Sękocin Stary (okolice Janek pod Warszawą)

Zatrudnienie na pełny etat lub na 3/4 etatu!

Zachęcamy do aplikowania osoby z różnym stażem pracy, mniejszym i większym!

Twój zakres obowiązków:

  • mailowa obsługa Klienta, również w języku niemieckim

  • obsługa zgłoszeń w wewnętrznym systemie

  • wyjaśnienia w wewnętrznym systemie

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, min. poziom B1

  • doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane

  • komunikatywność i otwartość

  • odpowiedzialność

  • inicjatywa

To oferujemy:

  • KOMFORT PRACY - pracę w nowoczesnym centrum serwisowym w Sękocinie Starym pod Warszawą

  • ROZWÓJ - możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy

  • STABILNOŚĆ - umowę o pracę (praca na pełny etat lub na 3/4 etatu), pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dodatek do wypoczynku, kartę Lunchpass) oraz liczne aktywności dla Pracowników: drużyny i wyzwania sportowe, program promujący zdrowy styl życia, bilety na eventy itp.

  • DOBRĄ ATMOSFERĘ – i wsparcie zgranego zespołu!

Lokalizacja

Sękocin Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Stary
ID: 914632567