2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Medicover
Dodane 23 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów - Łódź, Piłsudskiego

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Centrum Medicover ul. Piłsudskiego 3, Łódź

Najlepszy kandydat to taki, który:

  • posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży),

  • zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie,

  • z łatwością buduje relacje,

  • jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny,

Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa Pacjentów, czyli:

  • umawianie wizyt, wydawanie recept i dokumentacji medycznej,

  • dbanie o profesjonalną opiekę nad klientem, ​

  • pobieranie płatności za usługi dodatkowe,

  • promowanie i sprzedaż usług Medicover.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze swoimi pasjami bądź innymi zobowiązaniami,

  • praca zmianowa, centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00,

  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób, łączymy osoby z różnym doświadczeniem, bo według nas różnorodność daje siłę zespołowi,

  • konkretne procedury pracy, które poznasz w okresie wdrożenia,

  • premie miesięczne uzależnione od poziomu realizacji celów,

  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,​​​​​

  • niedziele i święta są zawsze wolne od pracy – szanujemy Twój wolny czas, ale zapraszamy do zaangażowania się w wewnętrzne akcje well-beingowe.

Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – obecny Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów, który jest Twoim potencjalnym przełożonym również zaczynał pracę na tym stanowisku

  • już po 4 miesiącach masz możliwość certyfikacji –jest to egzamin ze standardów obsługi pacjenta w Medicover i języka angielskiego, którego pozytywny wynik równa się z awansem i oczywiście wyższym wynagrodzeniem,

  • jasna ścieżka rozwoju – doceniamy naszych pracowników, wielu naszych Koordynatorów to osoby, które zaczynały od tego stanowiska, ​​

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – może będziesz chciał się rozwijać w innej dziedzinie zgodnej z Twoimi zainteresowaniami np. marketing. Wejdź w link i poznaj naszą firmę: Poznaj nas!

Zapraszamy do składania aplikacji! Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917146203