2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Górczyn
Bocian Pożyczki
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. projektów - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Everest Finanse S.A. w związku z dalszym rozwojem spółki poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja aktualizowanych procesów biznesowych zgodnie z założeniami projektu

  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem projektu

  • testowanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych

  • współpraca z właścicielami procesów biznesowych, IT oraz dostawcami zewnętrznymi

  • wsparcie kierowników projektów przy realizacji projektów zgodnie z przyjętą metodyką

  • analiza potrzeb w zakresie wdrażanych rozwiązań

  • wsparcie przy stabilizacji wdrażanych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, informatyczne lub ścisłe)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość oraz rzetelność

  • otwartość i kreatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju systemów IT

  • znajomość podstaw prowadzenia projektów

  • praktyczna znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji

  • dofinansowaną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy (Medicover)

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy

  • pracę w firmie z 24-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku

  • dostęp do projektów rozwojowych i szkoleniowych oferowanych przez firmę

 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV poprzez opcję APLIKUJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 909687605