2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nagradowice
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. przezbrojeń NAGRADOWICE ALUPLAST

Wynagrodzenie

5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nagradowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Młodszy specjalista ds. przezbrojeń

Twój zakres obowiązków

PRACA W NOWEJ FABRYCE W NAGRADOWICACH

·        W 2024 roku praca w dwóch lokalizacjach Poznań oraz Nagradowice.

Docelowe miejsce pracy Nagradowice koło Poznania

·        Przezbrojenie linii produkcyjnych zgodnie z ustalonymi standardami

·        Usuwanie drobnych awarii

·        Posługiwanie się elektronarzędziami

·        Udział w uruchomieniach nowych linii produkcyjnych

·        Angażowanie się w ulepszanie funkcjonowania maszyn i narzędzi

·        Praca na I lub II zmiany

Nasze wymagania

·        Nie wymagamy doświadczenia z zakresu przezbrojeń linii produkcyjnych

·        Umiejętność posługiwania elektronarzędziami

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Zaangażowanie, dociekliwość, chęć pogłębiania wiedzy

·        Wykształcenie minimum zawodowe

Mile widziane

·        Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy i obsługi maszyn

·        Uprawnienia na suwnice

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas.

Oferujemy:

• długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

• możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

• transport pracowniczy

• kartę lunchową

• dofinasowanie do szkoleń i kursów

• ubezpieczenie na życie

• preferencyjne pożyczki

• program rekomendacji pracowników

• możliwość uzyskania uprawnień

• pikniki rodzinne

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

W razie pytań dzwoń 79*****48

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nagradowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nagradowice
ID: 845300549