2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 15 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. realizacji projektów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wszechnica Edukacyjna Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług szkoleniowych, wdrożeniowych, doradztwa oraz audytu organizacyjnego. Posiadamy status Akredytowanej Organizacji Szkoleniowej (ATO) w PeopleCert® i APMG®. Oprócz szkoleń akredytowanych w swojej ofercie posiadamy szkolenia autorskie z zakresu zarządzania projektami i kompetencji managerskich. Prowadzimy szkolenia dla firm, organizacji administracyjnych, placówek edukacyjnych czy służb zdrowia.

W związku z realizacją Projektów Unijnych poszukujemy Specjalisty ds. realizacji projektów szkoleniowych.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja szkoleń: wprowadzanie danych do systemu, podejmowanie działań logistycznych, tworzenie raportów i zestawień na potrzeby firmy według wzorów, opracowywanie dokumentacji przed i poszkoleniowej;

  • kontakt z uczestnikiem w trakcie procesu organizacji szkolenia w zależności od potrzeb;

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji szkoleniowej oraz jej archiwizowanie wg wytycznych;

  • praca w systemie BUR.

Nasze wymagania:

  • Status studenta;

  • Odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność;

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z innymi w bardzo kreatywnym i przyjaznym zespole;

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań;

  • Gotowość do podejmowania wyzwań, otwartość na zmiany i uczenie się tego, co nowe;

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy;

  • Dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel; Google Docs;

  • Mile widziana znajomość BUR.

Proponujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon);

  • Lokalizacja biura ul. Bartycka;

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;

  • Możliwość sprawdzenia się w dynamicznym środowisku;

  • Zapewniamy ciekawą pracę pełną wyzwań, wsparcie przy wdrażaniu w nowe obowiązki, miłą atmosferę w grupie pozytywnie nastawionych współpracowników;

  • Prywatna opieka medyczna, Multisport.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które nam podajesz w celu przeprowadzenia rekrutacji, a nie są one wskazane w przepisach prawa pracy.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o. dodaj do CV poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Wszechnica Edukacyjna sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918482465