2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pszczyna
Dodane 07 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. realizacji zamówień

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień internetowych.

  • Kontakt z klientem drogą elektroniczną.

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania oraz doradztwo.

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów z zamówieniami.

  • Monitorowanie procesu realizacji zamówienia.

  • Praca z systemem sprzedażowym.

  • Dbałość o terminową realizację zamówień.

Oczekiwania:

  • Znajomość MS Excel.

  • Znajomości procesów związanych z realizacją zamówień.

  • Umiejętności organizacyjne i  koordynacyjne.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie.

  • Rabaty na produkty i usługi serwisowe.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie.

  • System poleceń pracowniczych.

  • Pracownicze plany kapitałowe.

O nas

Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy jednym z liderów rynku recommerce w Polsce, specjalizującym się w profesjonalnym serwisie i sprzedaży odnowionych sprzętów elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów marki Apple.

Nasza dynamicznie rozwijająca się sieć obejmuje obecnie 12 salonów stacjonarnych, strategicznie rozmieszczonych w kluczowych miastach Polski.

Stoimy na froncie innowacji i ekologicznych rozwiązań, ciągle poszukujemy nowych talentów, które mogą dołączyć do naszych rosnących zespołów sprzedaży, IT, marketingu, serwisu i administracji.

Oferujemy unikatową okazję dołączenia do dynamicznie rozwijającej się organizacji, która nie tylko wyznacza trendy w branży, ale również dba o środowisko poprzez przedłużanie życia elektroniki.

Jesteśmy otwarci na kreatywność, innowacje oraz świeże pomysły. Jeśli pasjonujesz się najnowszymi technologiami i chcesz być częścią zespołu, który wnosi realną zmianę, zapraszamy do aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LUXTRADE II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Luxtrade sp. z o. o. sp. k.) z siedzibą w: Rybnicka 13, 43-200 Pszczyna (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 912137616