2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Żoliborz
Beata
Dodane 23 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. realizacji zamówień internetowych (3/4 etatu)

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

 Twój zakres obowiązków:

·       Kompletacja zamówień internetowych.

·       Weryfikacja zamówień pod kątem poprawności.

·       Przygotowywanie i pakowanie zamówień do wysyłki.

·       Przyjmowanie dostaw.

 Nasze wymagania:

·       Doświadczenie w pracy w magazynie sklepu internetowego – mile widziane.

·       Minimum średnie wykształcenie.

·       Dyspozycyjność, dokładność oraz zaangażowanie w pracę.

·       Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

·       Umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracując z nami zyskasz:

·       Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie.

·       Stabilne zatrudnienie.

·       Przyjazne środowisko pracy.

·       Zniżkę na produkty z oferty Lilou, prywatną opiekę medyczną w Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport.

Wymiar pracy: 3/4 etatu, umowa o pracę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 917164585