2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piaseczno
Dodane 30 maja 2024

Młodszy specjalista ds. Rejestracji i Wysyłki

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to jedno z czołowych europejskich Autoryzowanych Centrów Serwisowych telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rejestracji i Wysyłki

Miejsce pracy: Piaseczno koło Warszawy

Opis stanowiska:

Rejestracja i wysyłka sprzętu, akcesoriów i innych produktów z Serwisu.

Praca w od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym w godz. 6-14 oraz 14-22

Wymagania:

·       Wykształcenie średnie.

·       Znajomość obsługi komputera.

·       Zdolności manualne i dokładność.

·       Dobra organizacja pracy własnej.

·       Umiejętność pracy zespołowej.

·       Rzetelność i uczciwość.

Oferujemy:

·       Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.

·       Profesjonalne szkolenia zawodowe.

·       Klarowny i motywujący system wynagrodzeń.

·       Umowę o pracę lub zlecenie w zależności od preferencji.

·       Pakiet medyczny Grupy LUX MED.

. Karta Multi Sport.

·       Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

·       Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

·       Łatwy dojazd komunikacją miejską lub, w przypadku dojazdu własnego, miejsce parkingowe.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 752764453