2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 14 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Rezerwacji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twoje zadania:

  • Obsługa wewnętrznego systemu rezerwacyjnego

  • Kontrola rezerwacji w systemie online

  • Bieżąca kontrola potwierdzeń od Kontrahentów

  • Dokonywanie zmian w rezerwacjach na wniosek Klientów i Agentów

  • Kontakt e-mail z Agentami i Kontrahentami

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem rezerwacyjnym

  • Wykształcenie wyższe (miłe widziane: turystyka, ekonomia, geografia)

  • Dobrą znajomość programu Excel

  • Dobrą znajomość j. angielskiego

  • Komunikatywność i poczucie humoru ;)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia produktowe i wyjazdowe

  • Zmianowy system pracy

  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta

  • Karta lunchowa - 330 zł/msc

  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Welcome Packi ;)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 915461631