2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Polenergia Fotowoltaika
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur i korekt sprzedażowych

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego

  • Przygotowywanie zwrotów do klientów

  • Wprowadzanie i opisywanie wyciągów bankowych

  • Praca z systemem wewnętrznym

  • Wprowadzanie przelewów i analiza płatności

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Pierwsze doświadczenie, w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( szczególnie MS Excel)

  • Skrupulatność oraz wielozadaniowość

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910291255