2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kalisz
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sklepu internetowego

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Metalowców 3-11.

Jeżeli lubisz pracę z komputerem. Jeśli posiadasz łatwość w poruszaniu się po świecie rozwiązań informatycznych – to takich ludzi szukamy do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Metalowców 3-11

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie opisów produktów

  • Dodawanie zdjęć produktów

  • Dodawanie produktów na sklep internetowy

  • Aktualizacje cen oraz stanów

  • Wysyłka mailingów/smsów za pomocą narzędzi internetowych

  • Obsługa prostego CMS

  • Drobne prace informatyczne

CO OFERUJEMY?

  • Pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami, świętami i wieczorami.

  • Umowę zlecenie ze stawką godzinową 28-29 zł brutto, mile widziani studenci.

  • Premie i nagrody.

  • Dużo samodzielności w działaniu.

  • Udział w różnorodnych, AMBITNYCH projektach.

  • Szkolenia na przestrzeni całej współpracy – nie zostawimy Cię bez rozwoju.

  • Duży wpływ na wyniki firmy - będziesz mógł realnie obserwować efekty swojej pracy.

  • Wspierające środowisko pracy i inspirującą atmosferę.

  • Poznanie środowiska MAGENTO 2, który używany jest przez większość dużych sklepów internetowych.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/DOŚWIADCZENIE:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Sprawność informatyczna, która pozwoli na administrowaniem sklepem

  • Znajomość MS OFFICE, WordPress

  • Samodzielność oraz dążenie do celu

  • Mile widziane wykształcenie średnie związane z informatyką

Zgłoś się do nas już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij CV

MERINGER Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 751177380