2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Starołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Od prawie 20 lat działamy na europejskim rynku logistycznym. Każdego dnia stawiamy sobie za cel, aby nasze usługi wychodziły naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dla nich nieustannie rozwijamy się i doskonalimy. Nie boimy się wyzwań i inwestycji.

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, dla których branża Transportowa, spedycyjna  i kontraktowa nie ma żadnych tajemnic. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, zaaplikuj na to ogłoszenie!

Nasza firma to ludzie, tabor samochodów oraz własny magazyn.

Budujemy zespół spedycyjny, Jesteśmy otwarci na współpracę z studentami, absolwentami oraz osobami, które chcą zmienić branżę. Cenimy świeże spojrzenie.

Wystarczy tylko chcieć, a my pomożemy Tobie osiągnąć sukces w karierze spedytorskiej!

Twój zakres obowiązków :

  • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych,

  • Kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość świadczonych usług,

  • Kontakt z podwykonawcami – firmami przewozowymi,

  • Pomoc w tworzeniu wycen dla klientów firmy,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi klientami.

Nasze wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),

  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki i rozwoju w branży TSL,

  • Pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi,

  • Samo dyspozycyjność,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań, umiejętność podejmowania szybkich decyzji,

  • Status studenta, absolwenta logistyki oraz pokrewnych kierunków będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora lub innym powiązanym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Proces wdrożenia od podstaw lub pomoc w uzupełnieniu wiedzy potrzebnej do pracy na stanowisku spedytora,

  • Indywidualne wsparcie w działaniach w pierwszych miesiącach pracy,

  • Świetna atmosferę w pracy,

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Brak dress code'u,

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,

  • Dogodny dojazd do naszego oddziału w Poznaniu, przy rondzie Starołęka,

  • Pracę w trybie hybrydowym możliwą po okresie wdrożenia.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 912994507