2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 09 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: Infonetax Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kielce

Infonetax to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży oprogramowania automatyzującego procesy biur rachunkowych i nie tylko. Nasze rozwiązania są nowoczesne, skuteczne i zorientowane na potrzeby klienta.

Jeśli jesteś osobą otwartą na rozwijanie swoich umiejętności, chcesz zdobywać doświadczenie w sprzedaży i masz w sobie determinację do osiągania sukcesów, to ta praca jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

·         Realizacja działań sprzedażowych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych.

·         Doradztwo i prezentacja produktów: Udzielanie informacji na temat naszych produktów i dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

·         Tworzenie i relacja celów biznesowych.

·         Budowanie relacji: Utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny.

·         Raportowanie: Analiza rynku i konkurencji.

·         Rozwój: Udział w szkoleniach i rozwoju zawodowym.

Czego oczekujemy:

·         Dobra komunikatywność: Umiejętność klarownego wyrażania myśli i budowania pozytywnych relacji.

·         Zorientowanie na cel: Motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych.

·         Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasowym.

·         Umiejętność pracy zespołowej: Chęć współpracy w dynamicznym środowisku.

·         Umiejętność pracy pod presją czasu: Umiejętność organizacji czasu i zarządzania priorytetami.

·         Pozytywne nastawienie i gotowość do nauki.

·         Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

·         Znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Co zyskujesz:

·         Szkolenie wstępne: Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, aby odnosić sukcesy w dziedzinie sprzedaży.

·         Wsparcie zespołu: Pracuj w przyjaznym zespole, który wspiera rozwój zawodowy.

·         Możliwość awansu: Dajemy szansę rozwoju zawodowego w strukturze firmy.

·         Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

·         Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkie Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zmotywowany(-a), chcesz zdobyć doświadczenie w dziedzinie sprzedaży, a nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka: Infonetax Sp. z o.o., zwana dalej Pracodawcą.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą przechowywane:

·         w celu przeprowadzenia przedmiotowego postępowania rekrutacyjnego,

·         w celu przeprowadzenia przyszłych postepowań rekrutacyjnych, jednak tylko w przypadku gdy wyrazili Państwo w tym zakresie zgodę.

Dane osobowe będą przechowywane:

do czasu zakończenia przedmiotowej rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od czasu jej rozpoczęcia, Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich (poza EOG) .

Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, z wyłączeniem sytuacji określonych w przepisach prawa. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany (profilowane), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji.

Posiadają Państwo prawo:

·         do dostępu do Państwa danych osobowych oraz otrzymania/przekazania ich kopii,

·         do sprostowania (poprawiania) Państwa danych osobowych,

·         do ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,

·         do usunięcia Państwa danych osobowych, co wiąże się z przerwaniem procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 888149877