2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Grunwald
Dodane 05 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

APS Nova Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, realizująca projekty z zakresu produkcji, montażu i serwisu mebli ekspozycyjnych/materiałów POS poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

(region: Poznań, Grunwald)

Oczekiwania:

· Status studenta

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

· Kreatywność

· Komunikatywność

· Chęć zdobywania nowych umiejętności i samodoskonalenia w sprzedaży

· Umiejętności planowania i organizowania swojej pracy

· Znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Windows

· Wysoka kultura osobista

 Oferujemy:

· Praca 2 dni w tygodniu (wtorek oraz czwartek w godzinach 8.00-16.00), z możliwością zwiększenia ilości godzin pracy

· Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz bonusów uzależnionych od wyników sprzedaży (szczegóły omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej)

· Realizację samodzielnych zadań oraz pracę w wykwalifikowanym zespole

· Dopłata do karty Multisport;

· Możliwość udziału w imprezach wystawienniczych w Polsce oraz za granicą

· Międzynarodowe wyjazdy służbowe

· Wyjazdy integracyjne

Zakres obowiązków:

·   Aktywne i nieszablonowe pozyskiwanie klientów

· Kreatywne i samodzielne radzenie sobie z napotkanymi problemami

·   Badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji, reklamy i marketingu

·   Inicjowanie, kreowanie i realizowanie nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Klientów

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych:

http:/ /apsnova.pl/rodo.pdf

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909663733