2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowa Ruda
Columbus Elite
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, Columbus Elite

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

1. Lubisz prowadzić rozmowę i sprawia Ci to przyjemność?

2. Masz prawo jazdy kategorii B?

3. Czujesz satysfakcję kiedy zrealizujesz założone cele?

Trzy razy tak? - Jak widzisz, aby pracować w naszej firmie nie musisz mieć doświadczenia,  grunt to czerpać przyjemność z rozmów oraz pokonywania kamieni milowych sprzedaży, reszty Cię nauczymy.

W firmie Columbus Elite nakręca nas relacja, rozmowa oraz widoczny efekt naszych działań. Szukamy ludzi, który chcą od życia czegoś więcej niż typowego etatu. Tworzymy zgraną ekipę więc zatrudniamy te osoby, które czują, że mogą osiągać więcej oraz szukają na rynku największych graczy.

Poznaj zadania na stanowisku handlowym:

  • Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych,

  • Aktywne działania w terenie w celu pozyskania kontaktów,

  • Analiza rachunków za prąd Klienta pod kątem planowanej instalacji,

  • Przeprowadzenie rzetelnego audytu fotowoltaicznego,

  • Bieżące raportowanie realizowanych wyników.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży produktów z branży OZE - sprawdź nas!

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży odmiennych produktów i usług - tym bardziej, sprawdź nas i daj się poznać :)

Nie masz doświadczenia? Nic straconego, pomożemy rozwinąć Twoje talenty i pasje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 913027755