2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Grunwald
Dodane 11 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku Polskim. Dostarczamy innowacyjne urządzenia z dziedziny spania, gotowania oraz sprzątania, które poprawiają jakość oraz komfort życia. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam zadbać o nowych i dotychczasowych klientów.

Opis stanowiska:

Projekt zakłada kontakt telefoniczny z obecnymi jak i nowymi klientami.

Rozmowy sprzedażowe mające na celu sprzedaż produktów AGD oraz środków chemicznych. Budowanie relacji z nowymi klientami oraz dbałość o aktualnych.

Wymagania:

* Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych – półroczne doświadczenie.

* Znajomość technik sprzedaży. Aktywna sprzedaż i promowanie produktów.

* Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

* Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.

* Poprawna wymowa i dykcja.

* Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

* Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii od zrealizowanych progów sprzedażowych.

* Praca jednozmianowa, zmiana ranna – pon - pt 08:00-16:00

* Soboty dodatkowo płatne (8:00-14:00)

* Umowa zlecenie z pełnym pakietem składek.

* Rozwój i podnoszenie kwalifikacji - Każdy pracownik przechodzi szkolenie wstępne oraz cykl szkoleń w trakcie pracy.

* Liczne konkursy wewnętrzne oraz imprezy integracyjne.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś zdecydowany, by podjąć pracę w Firmie dającej stałe i solidne zatrudnienie to CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

Prześlij swoje CV za pośrednictwem OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 768473901