2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bełchatów
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Uszczelnień Technicznych

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KKM Polska poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Uszczelnień Technicznych.

Zadania:

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • opieka nad obecnymi klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • wsparcie techniczne i fachowe doradztwo w zakresie uszczelnień technicznych

  • udział w procesie projektowania oraz produkcji uszczelnień technicznych

  • kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • od kandydatów nie wymagamy doświadczenia w branży uszczelnień technicznych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel

  • mile widziana znajomość oprogramowania typu Autocad lub CorelDraw

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, sumienność

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

  • możliwość rozwoju

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 909167186