2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębiec
Grzegorz
Dodane 21 maja 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży zagranicznej/eksportu

Wynagrodzenie

4 800 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie:

Jesteśmy sklepem internetowym działającym prężnie w hurcie i w detalu. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę Renew Force oraz kilka innych tj. Cameleon, DexXer, Pro Tone. Obecnie poszukujemy komunikatywnej i ambitnej osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. eksportu, poszukiwania i obsługi klienta hurtowego z całej Europy. Zapraszamy do składania aplikacji na to stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi partnerami zagranicznymi, głównie w UE,

  • Poszukiwanie nowych partnerów handlowych,

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,

  • Obsługa klienta hurtowego drogą mailową i telefoniczną,

  • Obsługa wewnętrznych systemów firmowych,

  • Współpraca z zespołem handlowym.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w handlu zagranicznym będzie dodatkowym atutem,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientem,

  • Swobodne poruszanie się w internecie,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Co oferujemy:

  • umowa o pracę dla doświadczonych handlowców lub umowę zlecenie dla studentów

  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy,

  • przyjazna atmosfera w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze handlu zagranicznego

  • pracę stacjonarną w biurze w Luboniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 915484408