2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Dębniki
Dodane 17 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, a ponadto mamy centrum badawcze w Poznaniu, Wrocławiu oraz w Zagrzebiu. Selvita posiada również biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie i w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Technicznych, który wspomoże nas w codziennym łączeniu pracy techniczno-laboratoryjnej. Jeśli masz wysokie zdolności organizacyjne, a Twoją pasją są drobne remonty lub naprawy sprzętów- dołącz do nas! Oferujemy możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej.

Mamy jasny cel – wspieramy naszych klientów w badaniach, których ideą jest poprawa jakości życia ludzi.

Obowiązki

  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich pod względem ilościowym oraz jakościowym.

  • Wprowadzanie dostaw do systemu oraz dystrybucja do odpowiednich lokalizacji.

  • Przeprowadzanie drobnych napraw sprzętu laboratoryjnego.

  • Wydawanie odpadów chemicznych i biologicznych specjalistycznym firmom.

  • Drobne prace remontowe.

  • Prowadzenie ewidencji urządzeń laboratoryjnych i ich serwisu.

  • Kontakt i nadzór nad serwisem urządzeń laboratoryjnych.

  • Zamawianie i utrzymywanie minimalnych ilości materiałów zużywalnych w laboratoriach.

  • Zapewnienie płynności prac w laboratorium.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie.

  • Doskonałe zdolności techniczne.

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki

Mile widziane:

  • Uprawnienia do napełniania zbiorników ciśnieniowych.

  • Wiedza z zakresu serwisowania urządzeń laboratoryjnych.

  • Uprawnienia ADR (transportowe i stanowiskowe).

Co możemy zaoferować

  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej firmie o szybkiej dynamice wzrostu.

  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, siłownia, karta Multisport, dofinansowanie posiłków i owoce w biurze.

  • Doskonalenie swoich kompetencji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach językowych (polski lub angielski).

  • Różnorodne inicjatywy sportowe.

  • Program Poleceń.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 918899258