2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Słomczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Słomczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

PKO Leasing SA, największa firma leasingowa w Polsce, poszukuje Plac Poleasingowy:

Młodszego specjalisty ds. technicznych

Miejsce pracy: Słomczyn w powiecie grójeckim​

Typ umowy: Umowa o pracę

Model pracy: stacjonarny

Twoje zadania na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. technicznych:

  • administrowanie środkami poleasingowymi oraz poflotowymi

  • eksponowanie środków poleasingowych zainteresowanym klientom

  • obsługa techniczna środków poleasingowych na placu

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • znajomość techniczna samochodów osobowych oraz ciężarowych

  • prawo jazdy kat. B, mile widziana C+E

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • sumienność oraz terminowość

  • skuteczność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • mile widziana znajomość sektora motoryzacyjnego oraz maszyn i urządzeń

  • mile widziane uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym

 Dołączając do naszej organizacji zyskasz:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • ynwagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słomczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słomczyn
ID: 909707732