2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łuków
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Miejsce świadczenia pracy: Łuków

Nr ref. rekrutacji: 252/192/LUB/2024

Najważniejsze zadania:

  • prowadzi i rozlicza zlecenia inwestycyjne,

  • współpracuje przy prowadzeniu i monitorowaniu zadań związanych z eksploatacją sieci gazowe,

  • realizuje zadania związane z ewidencją majątku sieciowego oraz zdarzeń i prac na sieci gazowej,

  • współpracuje w zakresie procesu przyłączeniowego klientów grupy przyłączeniowej BI, bez konieczności rozbudowy istniejącej sieci gazowej,

  • prowadzi gospodarkę i ewidencję środków ochrony indywidualnej i użytkowanych urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej,

  • prowadzi obsługę środków transportu i obiektów kubaturowych wraz z gospodarką odpadami,

  • organizuje przepływ informacji mailowej i telefonicznej oraz obieg dokumentów, odpowiada za rejestr pism, ewidencjonuje i archiwizuje dokumentację,

  • sporządza pisma, raporty, zestawienia.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum średnie (wskazane techniczne),

  • praktyczna umiejętność pracy z pakietem MS Office,

  • znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych i/lub administrowania zasobami sprzętowymi, środkami transportu i zapleczami kubaturowymi, obsługi spraw pracowniczych oraz wiedza z zakresu gazownictwa,

  • wskazane prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu.

  • mile widziane wykształcenie geodezyjne, umiejętność czytania map

 Co oferujemy?

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do 23 kwietnia 2024

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 911955357