2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Wieluń
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. wycen

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gala Poland to nie tylko jeden z największych producentów świec na świecie ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą przestrzeń umożliwiającą ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami świece i inne artykuły z branży dekoracji wnętrz!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. wycen

(miejsce pracy: Wieluń)

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • koordynacja procesu wycen,
  • koordynacja kalkulacji kosztu wytworzenia,
  • aktywna współpraca z innymi uczestnikami procesu wycen,
  • aktywna współpraca z handlowcami w Gala Group odnośnie wycen grupowych,
  • analiza kalkulacji kosztu wytworzenia.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – zwłaszcza Excel,
  • dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i inicjatywa.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej i pozytywne nastawienie,
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • wykształcenie wyższe na kierunku finansowym bądź pokrewnym (lub w trakcie studiów).

Oferujemy:

  • dobra atmosfera pracy,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kreatywne, inspirujące środowisko pracy.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 796375400