2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żory
Dodane 05 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. wycen i kosztorysowania

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne „TOLOS” Piotr Walczak i wspólnicy sp.k. poszukuje pracownika na Stanowisko: młodszy specjalista w dziale wycen i kosztorysowania

Zakres obowiązków:

  •         przygotowywanie ofert cenowych na podstawie dokumentacji techniczne,

  •    weryfikacja dokumentacji przetargowej pod względem technicznym oraz formalno-prawnym,

  •        udział w przygotowywanie ofert przetargowych,

  •        wykonanie/weryfikacja przedmiarów robót,

  •        opracowanie zestawień materiałów budowlanych,

  •        wysyłanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja ofert na dostawę materiałów oraz usług,

  •         udział w procesie zamawiania materiałów na realizowane inwestycje,

  •         rozwijanie istniejącej bazy dostawców i podwykonawców.

    Wymagania:

  •         wykształcenie wyższe techniczne  konstrukcyjne, drogowe lub inżynieria środowiska,

  •         umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

  •         podstawowa znajomość CAD i pakietu MS Office,

  •        mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,

  •        komunikatywność oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,

  •        umiejętność analitycznego myślenia,

  •        dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania wieloma projektami,

  •       zdolność pracy pod presją czasu,

  •        prawo jazdy kat. B,

  •        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny.

    Oferujemy:

  •        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  •        udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów,

  •       atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  •       możliwość rozwoju osobistego, w tym uzyskania doświadczenia niezbędnego do przystąpienia do egzaminu na uprawnienia budowlane,

  •      niezbędne narzędzia pracy,

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBM TOLOS Piotr Walczak i wspólnicy sp.k. ul. Kleszczowska 28, 44-240 Żory dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji."

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 909642084