2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Szczecin
  7. Pozostałe w Energetyka - Centrum
Dodane 29 maja 2024

(Młodszy) Specjalista ds. Zabezpieczeń i Automatyki - ENEA Operator

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ENEA Operator Sp. z o.o./ Oddział Dystrybucji Szczecin/ Zakład Majątku Sieciowego/ Wydział Zabezpieczeń i Telemechaniki informuje, iż poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Zabezpieczeń i Automatyki

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z eksploatacją, sterowaniem, budową i usuwaniem awarii elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej i telemechaniki sieci elektroenergetycznej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne) o profilu elektrycznym lub pokrewnym,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne „E” i/lub „D”,

  • Mile widziana praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,

  • Dyspozycyjność,

  • Dokładność,

  • Komunikatywność,

  • Odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla ENEI Operator Sp. z o.o.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

Informacje:

  • Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec/lipiec 2024 r.

  • Miejsce pracy: Szczecin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKU TERAZ w terminie do: 02.06.2024 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PEŁNA INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH:

www.operator.enea.pl/operator.enea.pl/ospolce/karieraweneioperator/pracaogloszenie/666988

Wysyłając CV i/lub List Motywacyjny do Spółki ENEA Operator Sp. z o.o. wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918412235