2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skoczów
Dodane 17 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

JY Poland Sp. z o.o. firma z branży motoryzacyjnej do swojego biura w Skoczowie poszukuje pracownika działu zakupów i logistyki. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15:30 z pół godzinną przerwą na lunch.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • nadzór nad stanami magazynowymi,

  • nadzór nad terminowością i prawidłowością dostaw,

  • potwierdzanie ilości materiałów z dostawcami,

  • wprowadzanie nowych materiałów do systemu,

  • współpraca z magazynem, działem zakupów i finansowym,

  • wyjaśnianie niezgodności dostaw,

  • przygotowanie raportów,

  • zarządzanie pracownikami magazynu.

  • planowanie i organizacja transportu towarów

  • koordynacja działań związanych z magazynowaniem i dystrybucją

  • monitorowanie procesów logistycznych i optymalizacja kosztów

  • prowadzenie odpowiedzialnej dokumentacji

  • kontrola magazynu, przygotowywanie layoutów, dbałość o 5S na magazynie

  • przygotowywanie faktur sprzedażowych

  • przygotowywanie dokumentacji INTRASTAT

Wymagania:

  • wiedza z zakresu logistyki / magazynu

  • poczucie odpowiedzialności

  • dobra znajomość Excel,

  • język angielski pozwalający na swobodna komunikację,

  • wykształcenie min. średnie z maturą,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Możliwość rozwoju,

-Dofinansowanie do posiłków

-Premie okolicznościowe

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

CV proszę wysłać wraz ze zgodą na przetwarzanie danych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JY Poland Sp. z o. o. zgodnie z ustawa? z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) Administratorem Danych Osobowych jest firma JY Poland sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie, ul. Górny Bór 27. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 738217863