2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Kolonia Lesznowola
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. zakupów indirect

Lokalizacja

Kolonia Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie w produkcji kontraktowej elektroniki (EMS). Znajdujący się w naszej nowej siedzibie nowoczesny park maszynowy przy pomocy wykwalifikowanego personelu pozwala nam realizować zlecenia dla klientów z kraju i zza granicy. Prowadzimy owocną współpracę z wieloma branżami, takimi jak telemedycyna, telekomunikacja czy przemysł lotniczy. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo projektowo-techniczne oraz profesjonalną i niezawodną obsługę.

Zakres zadań:

·        Wycena, zamawianie materiałów indirect tj.  usług, materiałów lub mediów na poczet prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa i zaspokojenia potrzeb pracowników  m.in.

·        materiały biurowe, usługi specjalistyczne (sprzątnie, ochrona, remonty),eventy, gadżety, usługi marketingowe, sprzęt IT, materiały i sprzęt wykorzystywany w procesie produkcyjnym.

·        Przygotowywanie zapytań, analiza ofert, negocjowanie cen z dostawcami.

·        Wystawianie dokumentów zamówieniowych w systemie.

·        Dbanie o terminowość i jakość dostaw.

·        Pielęgnowanie relacji z dostawcami.

·        Poszerzanie portfolio dostawców materiałów indirect

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe

·        Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

·        Zdolności analityczne i negocjacyjne

·        Dokładność i sumienność

·        Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

·        Stałe zatrudnienie ( umowa o pracę) w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

·        Szkolenia podnoszące kwalifikacje

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

Zapraszamy do aplikowania :)

Lokalizacja

Kolonia Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kolonia Lesznowola
ID: 909714772