2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Grafton Recruitment
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. zakupów (staż)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Dla naszego Klienta, który jest międzynarodową firmą z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów (staż). Jest możliwe połączenie tej pracy ze studiami dziennymi.

Twoje zadania:

  • Tworzenie i utrzymywanie danych podstawowych dostawców w różnych systemach (np. SAP)

  • Monitorowanie i aktualizacja cen promocyjnych dostawców

  • Regularne sprawdzanie umów z dostawcami

  • Sprawdzanie poprawności faktur

  • Obsługa zgłoszeń i żądań związanych z zakupami w wewnętrznych systemach

  • Wykonywanie analizy danych w celu zrozumienia trendów, wykrywania ewentualnych nieprawidłowości i przygotowywania raportów

  • Pomoc starszym kolegom w działaniach związanych z zakupami. Współpraca i efektywna praca w zespole.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność efektywnej komunikacji w języku angielskim (B2/C1)

  • Bardzo dobre umiejętności korzystania z Excela.

  • Zdolność do myślenia strategicznego, inicjowania nowych pomysłów i działań.

  • Zdolność do pracy z danymi finansowymi i korporacyjnymi. Chęć nauki i rozwijania umiejętności w złożonym środowisku danych.

  • Efektywna praca w zespole, potwierdzona umiejętnościami komunikacji i współpracy.

  • Wysoki poziom osobistej odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Benefity:

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami

  • Praca realizowana na część etatu

  •  Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910650637