2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podkarpackie
  6. Rekrutacja - Leżajsk
Dodane 03 maja 2024

Młodszy specjalista ds. zasobów ludzkich

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą, której nie są obce zasady i reguły dotyczące zarządzania pracownikami? Znasz charakterystykę poszczególnych elementów procesu kadrowego? Nie są Ci obce zagadnienia związane z rekrutacją oraz szeroko pojętym employer brandingiem? Świetnie się składa. Poszukujemy osoby do naszego Zespołu, która dzięki swojej kreatywności oraz pasji pomoże znaleźć najlepszych pracowników oraz zadba o przyjazną atmosferę w Zespole .

Zadania przewidziane na tym stanowisku:

  • planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych

  • realizacja zadań związanych z cyklem życia pracownika (od onboardingu do offboardingu)

  • wdrożenie i koordynowanie procesu ocen okresowych pracowników

  • analizowanie potrzeb szkoleniowych pracowników

  • tworzenie, redagowanie treści skierowanych do naszych pracowników

  • wsparcie przy organizacji wydarzeń dla pracowników

  • budowanie kultury firmy w naszych oddziałach

  • wsparcie w budowaniu wizerunku pracodawcy poprzez inicjowanie i realizacje działań z obszaru Employer Branding

Sprawdź czy poniższe cechy pasują do Ciebie:

  • wykształcenie wyższe

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr

  • znajomość procesów i narzędzi HR

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

  • biegła obsługa komputera

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu

  • łatwość w kontaktach interpersonalnych oraz pozytywne nastawnie na współpracę z pracownikami

  • asertywność

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

Co oferujemy?

  • umowa o pracę w trybie stacjonarnym w Leżajsku.

  • wynagrodzenie wypłacane z końcem miesiąca

  • regularny rytm pracy

  • życzliwa atmosfera pracy właściwa małym organizacjom o dużych ambicjach

  • nowoczesne środowisko pracy

  • możliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętności

  • okazja do zdobywania nowych kwalifikacji

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • benefity (catering, kawa, owoce, słodkie przekąski)

Uważasz, że zadania są adekwatne do tego stanowiska pracy, a wymienione przez nas cechy idealnie opisują właśnie Ciebie? Skontaktuj się z nami i prześlij nam więcej informacji o sobie!

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte. Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6,37-300 Leżajsk. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Leżajsk
ID: 914680554