2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 16 maja 2024

Młodszy specjalista ds. zieleni – Architekt krajobrazu

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu, realizacji  i pielęgnacją terenów zielonych oraz architektury zewnętrznej. Poszukujemy młodszego specjalisty ds przetargów i ofertowania, który po przygotowaniu do pracy będzie odpowiedzialny za przygotowywanie efektywnych ofert na realizację projektów związanych z zielenią zewnętrzną, architekturą terenów zewnętrznych, serwisów sprzątających.

Zadania

Przygotowywanie ofert:

Badanie oczekiwań klienta lub wytycznych z specyfikacji warunków zamówienia, analiza kosztów projektu.

Pomoc przy wycenianiu i kosztorysowaniu prac i materiałów.

Przygotowywanie dokumentów do przetargów.

Dostarczanie ofert zgodnych z oczekiwaniami klienta i wyznaczonymi terminami.

Projektowanie architektury zewnętrznej, zieleni wewnętrznej i współpraca przy projektach zielonych ścian.

Współpraca z zespołem zieleni wewnętrznej:

Przygotowywanie kompleksowych projektów.

Współpraca nad projektami aranżacji zieleni wewnętrznej.

Współpraca przy realizacji projektów zielonych ścian.

Współpraca z zespołem serwisantów zieleni.

Wymagania:

Podstawowe umiejętności wyceniania i kosztorysowania prac i materiałów

Umiejętność projektowania przestrzeni zielonych.

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Doskonała komunikacja

Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Organizacja i planowanie.

Proaktywność

Pasja do zieleni

Mile widziana znajomość roślin

Office, Canva, Subiect, Vektorworks

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę na pełen etat

Dynamiczną firmę

Szkolenia, ponieważ rozumiemy, że rozwój jest niezbędny.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś osobą analityczną, samodzielną i odpowiedzialną, oraz spełniasz powyższe wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy lub przez formularz kontaktowy OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918683271