2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Pruszków
Marta
Dodane 14 maja 2024

Młodszy Specjalista/-ka ds. inwestycji

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • zakup maszyn budowlanych, urządzeń mechanicznych i innych środków transportu zgodnie z procedurami koncernu;

  • kompleksowe opracowanie procesów inwestycyjnych zgodnie z wytycznymi koncernu;

  • weryfikacja wniosków inwestycyjnych pod względem poprawności wpisanych parametrów technicznych;

  • bieżące pozyskiwanie ofert dla poszczególnych grup maszyn budowlanych;

  • bieżące wsparcie dla działu Rental w zakresie kompletacji maszyn i ich zastosowania do konkretnych zadań budowlanych;

  • planowanie budżetu inwestycyjnego;

  • szacowanie wartości rynkowej maszyn i urządzeń wg. BGL i innych metod wyceny.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, atutem będzie branża budowlana;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • samodzielność, dokładność i sumienność w powierzone zadania;

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 915420653