2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 17 kwietnia 2024

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rozwoju projektów OZE

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Lokalizacja: Zabrze / Warszawa

Twój zakres obowiązków

·        uzyskiwanie wymaganej dokumentacji projektowej (np. wypisy, mapy) dla farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych, magazynów energii, biogazowni (OZE)

·        przygotowywanie i składanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych dla OZE

·        przygotowywanie layoutów, załączników graficznych do projektów OZE

·        bieżąca współpraca z organami administracji publicznej

·        monitorowanie statusu rozwoju projektów, monitorowanie i zgłaszanie ewentualnych ryzyk

·        współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług związanych z rozwojem projektów OZE

·        prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej

·        weryfikacja nieruchomości pod inwestycje OZE

·        udział w przygotowywaniu raportów z badania technicznego projektów OZE (technical due diligence)

Nasze wymagania

·        wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów (ochrona środowiska, planowanie przestrzenne, gospodarka przestrzenna, energetyka lub pokrewne)

·        znajomość AutoCAD (mile widziana obsługa QGIS)

·        znajomość obsługi Systemów Informacji Przestrzennych (geoportale)

·        doświadczenie w prowadzeniu procedur administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy itp.)

·        zdolności analityczne i wyciągania wniosków z różnych źródeł informacji geoprzestrzennych, czy środowiskowych

·        samodzielność i zdolności organizacyjne (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, wysokie poczucie odpowiedzialności, sumienność)

·        umiejętność pracy zespołowej

·        umiejętność i chęć szybkiego uczenia się

·        komunikatywność

·        praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel

·        mile widziane doświadczenie w branży OZE, szczególnie znajomość rozwoju projektów elektrowni fotowoltaicznych

·        mile widziana znajomość prawa w obszarze planowania przestrzennego i ochrony środowiska

To oferujemy

·        współpracę z bardzo doświadczonym zespołem

·        wsparcie zespołu oraz kadry zarządzającej

·        nowoczesne narzędzia zarządzania projektami

·        możliwość nauki oraz rozwoju w perspektywicznej branży

·        możliwość współpracy na postawie umowy o współpracę, umowy zlecenia albo umowy o pracę

·        możliwość pracy w elastycznym wymiarze czasu pracy, w tym hybrydowo (tj. częściowo home office)

·        dodatkowe benefity: karty sportowe, opieka medyczna

O nas

Nasz zespół od wielu lat z sukcesem działa na polskim rynku odnawialnych źródeł energii (OZE), przede wszystkim w obszarze elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych), wiatrowych oraz magazynów energii.

Zajmujemy się inwestowaniem w projekty OZE od A do Z – od podpisania umowy dzierżawy, przez wybudowanie oraz uzyskanie koncesji, po czerpanie długoterminowych przychodów z produkowanej energii elektrycznej.

Doradzamy lokalnym oraz międzynarodowym inwestorom i deweloperom przy opracowaniu strategii, transakcjach kupna i sprzedaży projektów, pozyskaniu finansowania oraz zarządzaniu procesem budowy OZE.

Świadczymy usługi inżyniera kontraktu dla projektów OZE w Polsce jak również w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa oraz Estonia).

Posiadamy biuro w Zabrzu oraz Warszawie.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910831575