2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
UNIQA
Dodane 17 maja 2024

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. wsparcia Pionu IT

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia. Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Twoje codzienne zadania:

  • codzienne wsparcie organizacyjne Pionu IT,
  • koordynacja zleconych projektów,
  • dbałość o prawidłowy obieg komunikacji,
  • organizacja spotkań, konferencji oraz prezentacji z udziałem pracowników działu IT, a także z innymi działami firmy lub dostawcami,
  • przygotowywanie prezentacji, zestawień raportów na potrzeby Pionu we współpracy z innymi obszarami.

Idealny kandydat/-ka posiada:

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność skutecznej komunikacji zarówno w piśmie, jak i w mowie,
  • umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie,
  • zdolność do analizy danych, identyfikowania problemów i proponowania rozwiązań,
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii,
  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym Pionie IT;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej,
  • szansę na rozwój umiejętności interpersonalnych oraz zawodowych,
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR,
  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy częściowo zdalnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914676432