2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Żory
Agata
Dodane Dzisiaj o 08:23

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. zakupów

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  •  realizacja procesów zakupowych (komponenty bezpośrednio produkcyjne)

  • zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych i ciągłości dostępności produktów

  • kontakt z dostawcami z kraju i z zagranicy

  • negocjacje z kontrahentami w zakresie swojej kategorii w ramach ustalonego budżetu

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • składanie zamówień

  • analiza danych, przygotowywanie raportów

 Co pomoże Ci osiągnąć sukces:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolność do nauki i szybkiej adaptacji

  • dokładność i skrupulatność

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie /staże na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość systemów ERP (mile widziana znajomość SAP)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata i cały czas się rozwija

  • pracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach

  • program opieki medycznej wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej

  • dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny

  • firmowy parking

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 915185906