2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Żory
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego w języku niemieckim

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FHU WEKTOR poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego w języku niemieckim

Zakres obowiązków:

- kontakt z klientem zagranicznym (mailowy, telefoniczny, osobisty) w językach angielskim i niemieckim

- tworzenie ofert, wsparcie procesu realizacji zamówień

- pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami

- praca w systemie magazynowo-księgowym, wystawianie dokumentów, faktur

- raportowanie wyników sprzedaży

- reprezentowanie firmy podczas targów branżowych – polskich i zagranicznych

- realizacja bieżących zadań związanych z obsługą biura

Nasze wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- bardzo dobra znajomość języków:

  • niemieckiego (B2/C1) w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • angielskiego w mowie i piśmie - komunikatywny

- bardzo dobra znajomość MS Office

- znajomość obowiązujących przepisów i standardów w obszarze handlu międzynarodowego

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu - dobra organizacja pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- pracę stacjonarną - pracę w młodym zespole, przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

- pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie

- wynagrodzenie ustalane indywidualnie, adekwatnie do posiadanych kompetencji i doświadczenia i zaangażowania

- możliwość rozwoju

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 917328989