2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Włoszakowice
Dodane 02 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista w Dziale Jakości (m/k)

Lokalizacja

Włoszakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/-ka Działu Jakości

Zakres zadań:

  • aktualizacja i nadzorowanie dokumentacji SZJ,

  • prowadzenie inspekcji higienicznych,

  • udział w audytach,

  • analiza i rozpatrywanie reklamacji,

  • szkolenie personelu w zakresie specyfikacji i dokumentacji jakościowej,

  • wsparcie działu innowacji w zakresie projektowania wyrobu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Technologia żywności lub Zarządzanie jakością),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w tym staże/praktyki),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

Mile widziane:

  • znajomość systemów: HACCP, BRC,

  • znajomość platform komunikacji jakościowej: QMS, WAVE, TBN,

  • uprawnienia audytora wewnętrznego BRC.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do kursów i szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Włoszakowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Włoszakowice
ID: 874443215