2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista w dziale mechanicznym, praca dla absolwentów

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

la naszego klienta z branży aluminiowej poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Specjalisty w dziale mechanicznym

Zakres obowiązków:

  • Nastawianie i przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych

  • Regulacje maszyn i narzędzi, wymiana zużytych elementów

  • Działania prewencyjne zapewniające prawidłową pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym

  • Uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych

  • Współpraca z działami: remontowym i utrzymania ruchu

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne; preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektromechanika lub pokrewne

  • Znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Otwartość i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • Nastawienie na rozwiazywanie problemów

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (może pochodzić z praktyk lub staży)

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00. 22:00 – 6:00)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Możliwość zdobycia uprawnień (m.in.: SEP, UDT)

  • Kartę MultiSport

  • Kartę Edenred

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (składki opłacane przez pracodawcę)

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach (prowadzonych przez zewnętrzne ośrodki i jednostki)

  • Owocowe środy

  • Karnety na wydarzenia sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 910528441