2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kraków
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bieńczyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista w dziale obsługi pacjenta

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie  to niepubliczna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu onkologicznym. Chorzy leczeni są tutaj za pomocą najnowocześniejszego sprzętu i wysokospecjalistycznych procedur radioterapeutycznych. Amethyst jest międzynarodową siecią, która kładzie szczególny nacisk na wdrażanie najnowszych osiągnięć nauki przy zastosowaniu najwyższych standardów jakości.

Obecnie, oferujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku :

Młodszy specjalista w dziale obsługi pacjenta.

Główne zadania na stanowisku to :

·       telefoniczny kontakt z pacjentem, oraz  osobami przez niego upoważnionymi

·       bezpośrednia obsługa pacjenta w Centrum Radioterapii Amethyst

·       rejestrowanie wizyt pacjentów w systemach informatycznych

·       administrowanie dokumentacją medyczną z zachowaniem obowiązujących przepisów

Idealny kandydat posiada:

·       wykształcenie co najmniej średnie

·       łatwość uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

·       umiejętność pracy w zespole

·       pozytywne usposobienie , empatyczną postawę

·       umiejętność planowania pracy własnej z wyznaczaniem  priorytetów

Dodatkowym atutem będzie :

·       doświadczenie zawodowe związane z obsługą pacjenta

·       znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Co oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

. dodatkowe składniki wynagrodzenia

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie umowy zlecenia

·        pełne szkolenie stanowiskowe umożliwiające samodzielną  pracę na proponowanym stanowisku pracy dostosowane do indywidualnych predyspozycji kandydata

·        pakiet socjalny

·        benefity pozapłacowe

·        miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane wzięciem  udziału w procesie rekrutacji, proszone są o przesłanie CV, wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Młodszy Specjalista w dziale obsługi pacjenta.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 837657128