2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Blachownia
Dodane 09 kwietnia 2024

Młodszy Sprzedawca - SHAKE Prestige BLACHOWNIA /HERBY (PEŁEN ETAT)

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SHAKE PRESTIGE - Blachownia - Sklep specjalistyczny prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych. Poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca/Magazynier, na pełen etat.

Praca zmianowa

  • 1-sza zmiana od godziny 8:00 do 16:00;

  • 2-ga zmiana od 16:00 do 23:00;

  • środa, czwartek, piątek, (tzw. zmiana wspomagająca)

Praca w weekendy (niedziele handlowe, niehandlowe i święta) też jest brana pod uwagę. Święta oraz niedziele niehandlowe dodatkowo płatne.

  • Grafik jest robiony na cały miesiąc do przodu

Obowiązki w zakresie w/w stanowiska:

  • Sprzedaż produktów alkoholowych

  • Wykładanie towaru zgodnie ze standardami Firmy

  • Kompleksowa obsługa klienta

  • Kontrola przydatności produktów Wykonywanie rotacji produktów zgodnie z terminem przydatności

  • Odbiór towarów

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o produkty na magazynie

  • Dbanie o aktualne ceny towarów na półkach

Oczekiwania od pracownika:

  • uczciwość

  • zaangażowanie

  • pracowitość

  • dyspozycyjność

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (przenoszenie towarów: skrzynki piwa, kartony alkoholi, etc.)

  • chęci nauki alkoholi

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Dla zaangażowanych pracowników premie

  • Prowizje sprzedażowe za sprzedawanie produktów

  • Szkolenia i degustacje w temacie Alkoholi

  • Premia kwartalna za zrealizowanie zadań

  • Przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na olx

Lokalizacja

Blachownia,

Śląskie

Śląskie, Blachownia
ID: 894397415