2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Kiczyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy/ Starszy Kosztorysant robót budowlanych

Lokalizacja

Kiczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy działającej w branży budowlanej zatrudnimy osoby na stanowisko młodszego oraz starszego kosztorysanta robót budowlanych

Zakres obowiązków:

Młodszy kosztorysant:

  • Analiza dokumentacji przetargowej i technicznej,

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • Przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem,

  • Przygotowywanie ofert składanych u Zamawiającego.

Starszy kosztorysant:

  • j.w.

  • Nadzór nad wycenami i ofertami składanymi u Zamawiającego,

  • Przygotowanie i rozliczenie inwestycji.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programu do kosztorysowania Norma Expert lub Norma Pro,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zaangażowanie w pracę i realizowane projekty.

  • j.w.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość programu do kosztorysowania Norma Expert lub Norma Pro,

  • Znajomość procedur i specyfiki przetargowej w sektorze publicznym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na podany adres e-mail.

Lokalizacja

Kiczyce,

Śląskie

Śląskie, Kiczyce
ID: 751806097