2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Bogucice
Dodane 02 maja 2024

Młodszy Technolog

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, będąca producentem czujników temperatury, poszukuje pracownika na stanowisko młodszego technologa.

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne

  • mile widziani absolwenci szkół średnich i wyższych, również bez doświadczenia

  • w przypadku kandydatów z doświadczeniem i wiedzą obejmującą procesy wytwarzania analogiczne do procesów produkcyjnych realizowanych w firmie – wykształcenie jest mniej znaczącym kryterium rekrutacyjnym

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane osoby ze znajomością programów CAD 2D i 3D

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

Oczekujemy

  • otwartości na naukę

  • zaangażowania

  • dokładności

  • rzetelności

Firma oferuje:

  • wdrożenie i szkolenia przygotowujące merytorycznie do pracy na stanowisku

  • praca w stałych godzinach - system jednozmianowy od godziny 7.00 do 15.00 Firma przewiduje możliwość pracy zdalnej w formie hybrydowej (praca w 1 wybrany dzień poza siedzibą firmy/ tydzień pracy) po pełnym okresie wdrożenia pracownika

  • nastawienie na długoterminową współpracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim

  • szacunek i pozytywne podejście do pracownika

  • fundusz socjalny

! Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami !

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 743797090