2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brodnica
Dodane 03 kwietnia 2024

Młodszy Technolog - ACTONA POLAND

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią Actona Group, międzynarodowej grupy, która od ponad 29 lat z sukcesem dostarcza funkcjonalne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz. Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych dla firmy IKEA, jak i marki SITS. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Brodnicy i w Grudziądzu. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej w programie CAD (Inventor, AutoCad)

  • Nadzór technologiczny nad procesem wytwarzania mebli

  • Optymalizacja procesów produkcji mebli

  • Sporządzanie kalkulacji materiałowej wyrobów

 Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego min. B1

  • Wykształcenie - minimum średnie techniczne, mile widziani studenci ostatnich lat studiów inżynierskich

  • Umiejętność czytania dokumentacji technologicznej

  • Znajomość obsługi zintegrowanych systemów zarządzania ERP będzie dodatkowym atutem

  •  Dobra obsługa programów komputerowych (pakiet MS Office, Inventor, AutoCad)

  • Komunikatywność, dobra organizacja, pracy własnej

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • bezpieczne warunki pracy

  • premie za polecenie pracownika

  • nagrody za realizację pomysłów pracowniczych

  • opiekę medyczną

  • dostęp do platformy benefitowej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premie świąteczne

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • wycieczki dla dzieci

  • mamy firmowy bar, który serwuje zdrowe obiady i kanapki·

Prosimy o wpisanie przez Kandydata do pracy w aplikacji (CV lub liście motywacyjnym) następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez SITS sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 60 na stanowisko pracy, którego dotyczy moja aplikacja do pracy. Oświadczam, że zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych zawartej w ogłoszeniu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Administratora www.sits.pl/pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych

W przypadku, gdy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji proszę zamieścić dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom prowadzonych przez SITS sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Sikorskiego 60.”

Administratorem danych osobowych Pani/Pana jako Kandydata do pracy jest SITS sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Sikorskiego 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji w celu oceny posiadanych przez Kandydata do pracy kwalifikacji. Podstawę przetwarzania stanowi art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz zgoda Kandydata do Pracy w zakresie danych osobowych nie objętym Kodeksem pracy. Przewidywane kategorie odbiorców danych, to upoważnieni pracownicy, współpracownicy oraz dostawcy usług IT, a także podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, do której należy nasza spółka. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych, prawo żądania ich: sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się na stronie www.sits.pl/pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 666336037