2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sucha Beskidzka
Dodane 02 kwietnia 2024

Mobilny doradca handlowy, branża materiałów budowlanych

Lokalizacja

Sucha Beskidzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma z branży dystrybucji materiałów budowlanych o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Mobilnego Doradcy Handlowego

Miejsce pracy: Maków Podhalański

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy

  • Monitorowanie rynku dystrybucji materiałów budowlanych

  • Analiza rynku oraz konkurencji

  • Udział w prezentacjach i wydarzeniach branżowych

Od przyszłego kandydata/kandydatki oczekujemy

  • Zmysłu handlowca

  • Zaangażowania w procesy sprzedażowe

  • Chęci rozwoju osobistego

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Znajomości obsługi komputera

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

Co nas wyróżnia?

Dążymy do tego, aby każdy klient zaopatrujący się w naszej hurtowni, wyszedł z porządną dawką wiedzy. Doradzamy, współpracujemy, myślimy, dbamy o nasze budowy. Obecnie pracujemy nad zwiększeniem naszego udziału w rynku poprzez sprawniejszą obsługę w terenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Sucha Beskidzka,

Małopolskie

Małopolskie, Sucha Beskidzka
ID: 908873824