2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Knurów
Dodane 16 kwietnia 2024

Mobilny serwisant akumulatorów samochodowych

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Mobilny serwis akumulatorów PanBateryjka.pl

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wymianą akumulatorów samochodowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko mobilnego serwisanta akumulatorów.

Wymagania:

·        Doświadczenie w obsłudze klienta.

·        Umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania biurowego.

·        Podstawowe umiejętności manualne.

·        Prawo jazdy kategorii B.

·        Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

·        Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.

·        Zainteresowanie branżą motoryzacyjną oraz elektromechaniką będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

·        Nagrywanie rolek na Instagrama, Tik-Tok’a i inne media społecznościowe.

·        Prowadzenie social mediów.

·        Obsługa klienta w sklepie, udzielanie fachowych porad i pomoc w doborze odpowiednich produktów zgodnie z potrzebami klienta.

·        Montaż akumulatorów w pojazdach.

·        Obsługa sklepu internetowego.

·        Kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie wysyłek.

·        Dbanie o powierzony towar i jego ekspozycję.

·        Prowadzenie dokumentacji magazynowej i sprzedażowej (przychodzącej i wychodzącej)

·        Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych.

·        Przyjmowanie, wydawanie i wysyłki towaru.

·        Obsługa magazynu - rozładowywanie towaru, identyfikowanie i układanie towaru     według procedur oraz zasad obowiązujących w firmie

·        Obsługa wózka widłowego i elektrycznego wózka paletowego.

·        Współpraca z resztą zespołu w celu utrzymania porządku i dobrego wizerunku sklepu.

 Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w branży akumulatorowej.

·        Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie motywacyjnym prostym i klarownym, (stała pensja plus prowizje)

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, chętną do pracy i zdobycia nowych doświadczeń, to czekamy na Twoje zgłoszenie! CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać przez formularz OLX.

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś i rozwiń swoją karierę w branży akumulatorów.

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 912325964