2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Bogucice
Sandra
Dodane 01 maja 2024

Mobilny Serwisant/Mechanik

Wynagrodzenie

6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Nasz klient zajmujący się dystrybucją oraz serwisem maszyn budowlanych poszukuje aktualnie osób do pracy stałej na stanowisku:

Mobilny Mechanik Serwisu

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych (MANITOU)

  • Praca z dokumentacją techniczną

  • Praca mobilna na wyznaczonym terenie (Katowice i okolice) od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika

  • Uprawnienia UDT do konwersacji Urządzeń Transportu Bliskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia SEP

Pracodawca oferuje:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę od samego początku

  • Wynagrodzenie miesięczne 6500zł brutto

  • Pierwsza podwyżka po okresie próbnym! (po 3 miesiącach)

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa Edenred, szkolenia

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Prześlij swoje CV przez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: 66*******37

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 914108853