2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Katowice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy osoby dynamicznej i zmotywowanej, która dołączy do naszego zespołu jako Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży. Głównym zadaniem będzie obsługa klientów oraz promowanie naszych produktów i usług. Specjalista będzie pracować głównie w jednym stałym miejscu, jednakże będzie dostępny do wyjazdów do naszych oddziałów na zastępstwo w razie potrzeby.

Obowiązki:

- Aktywna sprzedaż produktów i usług naszej firmy.

- Profesjonalna obsługa klientów w celu zaspokojenia ich potrzeb.

- Udzielanie informacji na temat naszych produktów oraz udzielanie porad w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań.

- Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i raportowanie wyników pracy.

- W razie potrzeby, udział w zastępstwach w naszych oddziałach na terenie Śląska i Zagłębia.

Wymagania:

- Doświadczenie w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane.

- Umiejętność pracy z klientem oraz zdolności komunikacyjne.

- Samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych w ramach zastępstw.

- Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w podejściu do obowiązków.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze sprzedaży.

- Atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym premie za osiągnięte cele.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

- Zwrot kosztów dojazdu w razie zastępstwa.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku sprzedażowym, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami buduj sukces naszej firmy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912498272