2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Oliwa
AAA Auto
Dodane 31 maja 2024

Mobilny Specjalista ds. Zakupu Samochodów - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Samochody nie mają przed Tobą tajemnic? Lubisz kontakt z ludźmi i nie straszne Ci negocjacje? Szukasz pracy, w której będziesz miał/a duża swobodę w działaniu? Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na te pytania, ta praca jest dla Ciebie :)

Opis stanowiska:

  • Zakup samochodów w terenie według zaplanowanych spotkań z klientami indywidualnymi i dealerami - bez obaw, nie będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie klientów.

  • Ocena stanu technicznego i wizualnego pojazdów.

  • Wycena możliwych napraw.

  • Negocjacja ceny z klientem.

  • Praca administracyjna związana z zakupem aut.

To oferujemy:

  • Dużą swobodę w działaniu po okresie wdrożenia, szef nie będzie stał Ci nad głową ;).

  • Zatrudnienie na oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, czyli podstawę + premię – już w pierwszym okresie pracy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Samochód służbowy - również do celów prywatnych!

  • Nowoczesne narzędzia do pracy: komputer diagnostyczny, miernik lakieru, testery i inne.

  • Wewnętrzny system szkoleń.

  • Rabat przy zakupie samochodu.

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych.

  • Ubezpieczenie grupowe na fajnych warunkach finansowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych i najbardziej pracowitych pracowników, np. awans na stanowisko Regionalnego Managera.

  • Pracę w prawdopodobnie najlepszym zespole w Polsce!

Nasze wymagania:

  • Ponadprzeciętnej znajomości rynku motoryzacyjnego.

  • Pasji do motoryzacji.

  • Predyspozycji do wykrywania wad w samochodzie, wyceny ewentualnych napraw i prowadzenia negocjacji.

  • Samodzielności w organizacji swojej pracy, wewnętrznej motywacji do działania i samodyscypliny.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (zdolności negocjacyjnych, aktywnego słuchania, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, decyzyjności, budowania relacji).

  • Gotowości do odbycia szkolenia i wdrożenia w naszej centrali w Piasecznie.

  • Ważnego i czynnego prawa jazdy kat. B.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 690456762